ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΣΧΟΛΙΑ-ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ-ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΄Γ ΕΘΝΙΚΗΣ-ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΟ MAIL SPORTSOFFICERS@GMAIL.COM Ή ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK

Δευτέρα, 11 Σεπτεμβρίου 2017

Αποτελέσματα της 2ης αγ. (Κύπελλο ΕΣΚΑ Α΄ φάση)

Φωτογραφία του χρήστη ΑΟ ΝΕΟΙ Βυρωνος - Μπάσκετ.

Συνεχίστηκε η αγωνιστική δράση του κυπέλλου ανδρών της ΕΣΚΑ με τις υπόλοιπες αναμετρήσεις να διεξάγονται και οι ομάδες που προκρίθηκαν να συμπληρώνουν σιγά σιγά το παζλ της 2ης αγ. της Α΄ φάσης του θεσμού. SPORTSOFFICERS -Μαριάννα

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 2ης αγ. της Α΄ φάσης:





Χαραυγιακός 61
Αρίων Αμαρ. 46
Διαιτητές: Καλαντζής, Ιασωνίδης
Δεκάλεπτα: 4-8, 23-18, 44-35, 61-46.
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ: (Αναγνωστόπουλος): Κωστελέτος Γ. 2, Κώτσης 10, Κωστελέτος Σ., Ορφανός 19, Δημητράτος 16 (1), Ζιγιάι Α. 2, Ζιγιάι Ν. 2, Αγγελίνας, Δάβρης 4, Αρβανίτης, Κοντογιάννης 6.
ΑΡΙΩΝΑΣ (Μίχα): Λεούσης, Κωνσταντίνου, Ιορδανίδης, Μίχας, Κολλάρος 3, Αντύπας 3 (1), Μαλανδρής, Πέτρου Χ. 7 (2), Κατσάνης 3 (1), Πέτρου 22 (2), Δερμάνης 4, Κουτσούκος 4.
*Οι προπονητές των δύο ομάδων ευχήθηκαν καλή χρονιά χωρίς τραυματισμούς με υγεία. Ο κόουτς Αναγνωστόπουλος αναφέρθηκε στην απώλεια του Δημήτρη Μπασούρη και το κενό που δημιουργείται και ευχήθηκε στη νέα διοίκηση της ΕΣΚΑ την αναπλήρωσή του και τη συνέχεια της πορείας με επιτυχίες.






Νίκη Δροσιάς 30
Σπάτα 53
Διαιτητές: Ρηγόπουλος, Παπαδόπουλος
Ημίχρονο: 11-34
ΝΙΚΗ (Αγγελόπουλος,  Λινάρδος): Καραπαζής 4, Τζαφέρης 4, Βουρτζούμης 7, Ιατρίδης 2, Λαζάρου 3, Νικητάκης, Ματιάδης 1, Γεωργίου 3, Γιατιζόγλου, Βογιατζής 4, Μιχαλόπουλος 2.
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ (Σουρμελής, Τσομώκος): Ράπτης 3, Μυλωνόπουλος, Παπαδάκης 12, Ρουμελιώτης 1, Ρεπούσκος 18, Μαυρουλέας 3, Ελ Μοάζεν, Παπαχρήστου 16, Κατσίκης.



Αγ. Νικ. Παλλήν. 61
Ακαδημία Ηλ. 49
Διαιτητές: Ζαγουρής, Ευφραιμίδης
Δεκάλεπτα: 15-8, 32-21, 47-29, 61-49.
ΑΓ. ΝΙΚ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ (Πλαγιαννάκος): Καραχάλιος 23 (3), Φωτίου 3, Αρχιμανδρίτης, Μουτεβέλης 2, Λιονάκης 2, Αναστασόπουλος 9, Τσιλιμιδός 2, Χοτζάι, Λεζάι 10 (1), Μπαμπαλής 5, Νικηταράς 5.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ (Αργυρόπουλος): Παπαγεωργόπουλος 8, Κατσαρός 2, Αναγνωστόπουλος 14 (4), Τσίτσος 5, Κοντομήτρος 8, Κουλόπουλος, Αργυρόπουλος 6, Γκόνης 2, Προμπονάς 4.







Μαίανδρος Ηλ. 53
Θρίαμβος Αθ. 55
Διαιτητές: Γιαννακόπουλος, Κούλης






Ροδόπολη 41
Οίον Αγ. Στεφ. 63
Διαιτητές: Μαρτινάκος, Παπαζαχαρίας




Εθνικός ΓΣ 67
ΓΣ Πατησίων 36
Διαιτητές: Αγγελής, Ευαγγελίδης
Δεκάλεπτα: 18-2, 26-18, 40-21, 67-36.




Νέοι Βύρωνα 71
Τριφυλλιακός Πολυδρ. 65
Διαιτητές: Ισιγώνης, Γκανής
Δεκάλεπτα: 16-16, 29-35, 47-51, 71-65.
ΑΟΝ ΒΥΡ. (Φελεκίδης, Αντωνοπούλου): Τριανταφύλλου 7 (1), Καλιάκης 15 (2), Ιωάννου, Κεκερής 2, Κοροπούλης, Ποταμίτης, Πέτσος 7, Κασβής, Γκιουβετίδης 17 (2), Κουκουλάς 12 (3), Καμπούρης 11.

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ (Διδάχος): Ρυμίκης, Αναγνώστου 4, Πολύδωρας 14 (1), Μίσσας 15 (1), Κωτούλας 19 (1), Λυμπερόπουλος, Μπότης 3 (1), Κοντός 5 (1), Ακρίδας 5.

Κερατέα 51
ΓΣ Χαλανδ. 56
Διαιτητές: Σέλληνας, Μπουλινάκης

Εκάλη 37
Δίας Χαϊδ. 46
Διαιτητές: Παυλόπουλος, Βάγγαλης
Δεκάλεπτα: 8-9, 19-21, 27-33, 37-46

EKAΛΗ (Βαλσαμίδης): Κερασίδης 5, Αγγελάκης Λ. 2, Γαβαλάς, Σακκής 9, Μαυρόγαλος 1, Γεωργικόπουλος Γ., Γεωργικόπουλος Χ., Πολυδώρου 13, Βερύκιος, Αγγελάκης Κ., Ορφανίδης 5, Φατούρος 2.


ΔΙΑΣ (Σκουλας): Ανδρικόπουλος 6, Κόνιαρης 2, Βλαβιανός 4, Γράψας 7, Ζυγομήτρος 2, Ρήγγας, Ποδαράς 2, Μαλιαρίδης 1, Νικολετάκης 12, Μπελεσιώτης 6, Μάλλης 4.

Ν. Μάκρη 64
Μαραθώνας 58
Διαιτητές: Μελισσάρης, Σιαμίδης

ΑΕ Πετραλ. 0
Ατταλος Καματ. 20
Διαιτητές: Καταγάς, Αναστασόπουλος
(οριστική διακοπή στο ημίχρονο λόγω μη παρουσίας ιατρού στο γήπεδο)

Βριλησσιακός 57
Αρτεμις Αχαρν. 61
Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Παπαγεωργίου
Ημίχρονο: 23-35


ΑΡΤΕΜΙΣ (Γεροκώστας, Δεσποτάκης): Μπρατσιάκος 5, Μιχαηλίδης, Λουλάσι, Χαλκιάς 18 (1), Μανιάς 18 (4), Κόκιζας 2, Μπούα 4, Ζορμπάς Λ. 2, Κατσιώλης 2, Σιγανός, Μητρέλος 10, Αρβανιτάκος.

Ανοιξη 56
Αμπελόκηποι 61
Διαιτητές: Αργυρούδης, Αμπελίδης
Δεκάλεπτα: 8-11, 28-20, 45-38, 56-61.
ΑΜΠΕΛΟΚ. (Πασχάλης, Αποστολάκης): Ζαχαρόπουλος 9 (2), Κατσάνης, Παραδεισάς 6, Βερτζώνης, Κάραλης 14 (1), Μιχαλάς 8, Μουχαμάντ, Λαμπρόπουλος, Αμπντούρ 6, Ιωάννου, Ρέππας 18, Βαρδάγγαλος.

Δόξα Βύρωνα 80
Αγιος Θωμάς 56
Διαιτητές: Μακρής, Παπαχρήστου
Δεκάλεπτα: 28-17, 39-33, 61-44, 80-56.
ΔΟΞΑ (Μαρίνος): Μπελέκας 13, Γκόφας 7, Χατζηχρήστος 15, Σιαματάς 12, Αττίκος 21 (1), Ρόπη 2, Γκαμπλιώνης 2, Πολύζος 3, Παντζαβέλης 3 (1), Καλογεράκης 2, Μπερτσιάς, Καούκης.

Περισσός 47
Γκύζη 75
Διαιτητές: Ναστούλης, Κυβελίδης
Δεκάλεπτα: 11-17, 17-38, 29-63, 47-75.
ΠΕΡΙΣΣΟΣ (Παπαδημητρίου): Βεργόπουλος, Καζακίδης 4, Κίζηλης 2, Φακίτσας, Κασιμάτης 12, Τσιότας, Κώττης 15, Σιρμόγλου 2, Τζίμας 12 (2), Ρόινας, Κουνενάκος.
ΓΚΥΖΗ (Ραρής): Παπαδόπουλος 7 (1), Κιτσάνης Σ. 8, Τζαμουράνης 18 (2), Γλύκας 5, Κιτσάνης Χ. 7 (1), Ξανθόπουλος 18 (3), Καλφαγιάννης 10, Μήτσος, Αγορόπουλος 2.

Πήγασος Κυψ. 69
Λυκόβρυση 67
Διαιτητές: Τούσης, Πετράκης
ΠΗΓΑΣΟΣ (Τσιαφούτης): Μπούρμπο 2, Γκόλιας 2, Ζατσάι, Τσάτσας 14 (2), Περδετζόγλου, Γκέργκος 3, Τσιπλάκος 17, Ζαφόλιας, Μελανοφρύδης 9, Παπαευαγγέλου 18, Μέης 4.
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ: Κριτσαντώνης 3 (1), Συλαϊδής 7 (1), Στάθης, Δασκαλόπουλος 14, Χασσάν, Σταθιάς 5, Μαντάς 17, Καλογεράκος, Αθανασόπουλος, Τατάκης, Λαζίδης 10, Μπάιλας 11 (3).

Πανελλήνιος 59
Εύνικος 69
Διαιτητές: Δελδήμος, Δαλέκος
Δεκάλεπτα: 14-16, 25-35, 43-54, 59-69.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ (Κεφαλάς): Λέκκας 5, Νανίδης 7, Σάλλο 4, Νικολαράκος 10, Μαριόπουλος 6, Δημητρόγλου 20, Κωστούλας 5, Ρίζος 2.
ΕΥΝΙΚΟΣ (Ρουστέμης, Παπανικολάου): Θεοδωρόπουλος 2, Δημόπουλος 14, Καραγρηγορίου 14, Σιδερής 5, Τάγαρης 9, Δήμας 13, Μπουζιάνης 3, Ασημάκης 5, Παπακωνσταντίνου 2, Βαρούχας 2.










Κιβωτός του Κόσμου 67
Υπεροχή Εξαρχείων 84

Διαιτητές: Γκανής, Τερζής

Δεκάλεπτα: 21-18, 32-43, 44-64, 67-84.


ΥΠΕΡΟΧΗ (Μαζαράκης): Στασινόπουλος 17, Μιχαηλίδης 17, Αντωνιάδης 4, Ντίμπερτ 5, Ναξάκης 2, Τσούπρης 2, Αρβανίτης 9, Παπασπύρου 13, Καντζιλιέρης 6, Νακούτση 3, Ελαστάι 6.





Εστία Φιλίας 46
ΠΑΚ 38

Διαιτητές: Βελέντζας, Γιαλαμάς

ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ ΘΗΣΕΑΣ (Σταθόπουλος): Kάργιαννης 3, Tσάμης 4, Παπαδάκος 8, Kηρύκος 6 (1), Aνδρίτσος 6, Γραμματικός 3 (1), Γκανιάτσος 2, Φιλιππούσης 12, Παπαβασιλείου, Κουρούσης 2, Γκογκολάκης, Μπέης.


Φοιτητικός Φιλίας 43
Αστέρες 47

Διαιτητές: Μελισσάρης, Ραπτογιάννης

ΦOITHTIKOΣ (Aθανασόπουλος): Σωτηρόπουλος 12, Δούκας 4, Σχοινάς, Δούρος 13, Tομαράς 4, Γεωργιάδης, Φρουδάκης, Kαραμουλάς, Xατζής 5, Tσουκάτος 2, Σιδέρης 3.

TPEIΣ AΣTEPEΣ (Φουσκάκης): Kαϋμενάκης 4, Βλασταράς, Nτίνος 14, Kοκκινάκης, Mυτιληναίος 2, Bιντζηλαίος 8, Παπάνογλου 6, Kαπετανάκης 3, Σκαρπάς 10.
Φοιτητικός Φιλίας 43
Τρεις Αστέρες 47


Φοίβος 39
Λεόντειος 64

Διαιτητές: Μαρτινάκος, Καλαβρός

Δεκάλεπτα: 10-18, 20-34, 31-43, 39-64.


Α.Ο. ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ (Μερτινιάν): Παπαευθυμίου 3, Παπαρίζος 19, Μήλλας, Γιόβας 3 (1), Καϊμακάμης 2, Τσαουσλάρης 7 (2), Παξιμαδάς 2, Μπεκιάρης 3, Κοντός, Φατούρος 7, Μπεστιτζάνος 6, Ξενάκης 12.


Αθλητής 61
Σαρωνίδα 50

Διαιτητές: Τσουραπάς, Αναγνώστου

Τα δεκάλεπτα: 12-8, 25-28, 42-39, 61-50.

ΑΘΛΗΤΗΣ (Κυριάκογλου, Γρηγορόπουλος): Κόλλιας Ι. 3, Χλης 2, Κολοβός 10 (1), Παπαδόπουλος 9, Κόλλιας Α., Ορφανίδης 4, Σούκιος, Κυπριανίδης 21 (3), Σκυλακάκης, Στόλης 3, Μεντζελόπουλος 9 (1).


ΝΟ ΣΑΡΩΝΙΔΑΣ (Γεωργαντάς): Κρέστας, Τύρμπας, Γιαβρής 10 (2), Πουλιάδης, Τσόλας 13, Δρίτσας 1, Γιαλελής 1, Νίνος, Πανής 6, Γκίνης 11 (3), Γεωργαράκος 8.






Καλλιτεχνούπολη 57
Διόνυσος 46

Διαιτητές: Δελδήμος, Δημητρακόπουλος

Δεκάλεπτα: 15-14, 33-25, 44-36, 57-46.

ΚΑΛ/ΠΟΛΗ (Λεοντίδης): Τρανούλης 8 (1), Τσιμπάκης 2, Νικολακάκος 27 (1), Λιούτας 9, Κατσογιάννης 4 (1), Δρακάκης 3, Αλικανιώτης 4.


ΔΙΟΝΥΣΟΣ (Βασιλακάκος Δ.): Καζαντζίογλου 7 (1), Γαλανής 12 (1), Βασιλακάκος Ι. 13 (2), Πιπέρος 4 (1), Μαυροθαλασσίτης 4, Μπενάς 2, Καλλάς 4.

Πηγή: http://eska.gr/?p=36227

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου