Φινάλε είχαμε στην 3η αγ. της Α΄ φάσης του κυπέλλου ανδρών της ΕΣΚΑ όπου την τιμητική τους είχαν οι γηπεδούχοι οι οποίοι πήραν το εισιτήριο για την επόμενη φάση του θεσμού. Στο Μετς ο Αθλητής επικράτησε απέναντι στην Παλλήνη, οι Νέοι Βύρωνος ''έκλεψαν'' στο τέλος το ροζ φύλλο κόντρα στον ΑΟ Κωφών και ο Γ.Σ Άρτεμις Αχαρνών έκανε την έκπληξη παίρνοντας τη νίκη απέναντι στον Γ.Σ. Χαλανδρίου. SPORTSOFFICERS -Μαριάννα
Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 3ης αγ.:
Αρτεμις Αχ. 64
ΓΣ Χαλαν. 54
Διαιτητές: Τσόλη, Δουλιόγλου
Δεκάλεπτα: 12-12, 28-25, 46-39, 64-54.
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ (Γεροκώστας, Δεσποτάκης): Μπρατσιάκος 5 (1), Χαλκιάς 17 (3), Μιχαηλίδης, Μανιάς 6 (2), Κόκιζας, Μπούα, Ζορμπάς Λ. 6, Κατσιώλης 3, Σιγανός 14 (2), Μητρέλος 13, Λουλάσι.
Αθλητής 60
Παλλήνη 54
Διαιτητές: Σέλληνας, Φλώρος
Δεκάλεπτα: 12-17, 31-29, 43-38, 60-54.
ΑΘΛΗΤΗΣ (Κυριάκογλου): Κόλλιας Ι. 8, Χλης 4, Γερονικόλας 13 (1), Παπαδόπουλος 7 (1), Ορφανίδης 3 (1), Μεντζελόπουλος 11 (3), Σούκιος 2, Κυπριανίδης 7 (1), Σκυλακάκης, Στόλης 5.
ΠΑΛΛΗΝΗ (Τελάκης, Παπαστυλιανός): Γώγουλης 18 (1), Τογγαλίδης 5, Βουλουμάνος 2, Κοντογιάννης 13, Σκόρδας 2, Ράνιος 10 (2), Σταμπολίτης 3, Γαλατίδης 1, Χρυσοχόου.
AON Bύρωνος 56
ΑΟ Κωφών 54
Διαιτητές:Κούλης-Δράκος
Δεκάλεπτα:15-15,16-17,12-10,13-12
ΑΟΝ Βύρωνος (Φελεκίδης, Αντωνοπούλου):Τριανταφύλλου 1, Καλιάκης 3(1), Ιωάννου, Κεκερής, Ποταμίτης, Πέτσος 4, Κασβής, Γκιουβετίδης 8, Κουκουλάς 16(1), Καμπούρης 24(3)
ΑΟ Κωφών (Γραμματικός,Αυγουστίνος): Κόκορης 7(1), Ράνης 13(1), Προμπονάς Σ., Προμπονάς Ν. 4, Μερκούρης 1, Χρυσαφογεώργος, Μπαλλούς 12(2), Καμακάρης 15(1), Χανιαλάκης 2
Στα παρακάτω links μπορείτε να δείτε τους σκόρερς από όλες τις αναμετρήσεις της 3ης αγ. της Α΄ φάσης του κυπέλλου ανδρών: http://sportsofficers.blogspot.gr/2017/09/blog-post_5.html#more
http://sportsofficers.blogspot.gr/2017/09/blog-post_15.html
http://sportsofficers.blogspot.gr/2017/09/3_16.html
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΟΜΑΔΑ 1 | ΟΜΑΔΑ 2 | ΣΚΟΡ | |
ΤΕ | 13/09/2017 | 20:30 | ΕΘΝΙΚΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ | ΓΣ ΑΡΙΩΝ | 63 - 67 | |
ΤΕ | 13/09/2017 | 22:00 | ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΛ. | ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ | ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | 59 - 66 | |
ΠΕ | 14/09/2017 | 21:00 | ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΚΛ. | ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ | ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ | 56 - 52 | |
ΠΕ | 14/09/2017 | 21:30 | ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. | ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ | ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ | 52 - 49 | |
ΠΕ | 14/09/2017 | 21:45 | ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | ΑΟ ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ | ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. | 69 - 58 | |
ΠΕ | 14/09/2017 | 22:00 | ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. | ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 | ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ | 57 - 52 | |
ΠΕ | 14/09/2017 | 22:15 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β | ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ | ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓ. | 71 - 67 | |
ΠΑ | 15/09/2017 | 20:30 | ΡΟΥΦ ΚΛ. | ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ | ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. | 82 - 52 | |
ΠΑ | 15/09/2017 | 21:45 | ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. | ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ | ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | 51 - 50 | |
ΠΑ | 15/09/2017 | 22:00 | ΜΕΤΣ Α | ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘ.ΔΑΦΝ. | ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ | 51 - 59 | |
ΠΑ | 15/09/2017 | 22:00 | ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ | ΑΣ ΔΙΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ | ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ | 56 - 57 | |
ΠΑ | 15/09/2017 | 22:00 | ΣΤΡΕΦΗ | ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ | ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ | 66 - 59 | |
ΠΑ | 15/09/2017 | 22:00 | ΓΟΥΔΗ Δ.Α. | ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ | 59 - 56 | |
ΣΑ | 16/09/2017 | 18:30 | ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ | ΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ | ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 64 - 54 | |
ΚΥ | 17/09/2017 | 15:00 | ΜΕΤΣ Α | ΑΘΛΗΤΗΣ | ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ | 60 - 54 | |
ΚΥ | 17/09/2017 | 21:30 | ΜΥΡΑΚΤΗΣ | ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ | ΑΟ ΚΩΦΩΝ | 56 - 54 |
Πηγή: eska.gr
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου