Με το κύπελλο ανδρών ξεκινάνε οι αγωνιστικές υποχρεώσεις των ομάδων της ΕΣΚΑΝΑ όπου θα τεστάρουν τις δυνάμεις τους ενόψει της έναρξης του πρωταθλήματος. Ας ρίξουμε μια ματιά στο μενού των αγώνων. SPORTSOFFICERS -Μαριάννα
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
ΣΑΒΒΑΤΟ 16-09-17
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 17.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ -ΤΕΛΆΜΩΝΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΑΥΙΔ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17-09-17
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 18.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛΕΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 18.30 ΒΑΡΗ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ U22 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ ΜΙΧΑΣ Α ΠΡΕΚΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 17.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ -ΤΕΛΆΜΩΝΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΑΥΙΔ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17-09-17
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑΚΗΣ 18.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛΕΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 18.30 ΒΑΡΗ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ U22 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ ΜΙΧΑΣ Α ΠΡΕΚΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 18-09-17
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 20-09-17
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ U22 -ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ.- ΜΟΣΧ. ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΠΕΜΠΤΗ 21-09-17
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ U22- ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22-09-17
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ U22 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. ΜΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ U22 -ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ.- ΜΟΣΧ. ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΠΕΜΠΤΗ 21-09-17
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ Β΄ ΦΑΣΗ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ U22- ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22-09-17
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ U22 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. ΜΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου