ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΣΧΟΛΙΑ-ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ-ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΄Γ ΕΘΝΙΚΗΣ-ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΟ MAIL SPORTSOFFICERS@GMAIL.COM Ή ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK

Παρασκευή, 13 Οκτωβρίου 2017

Αήττητοι Κυψελιακός, Φίλιππος Περιστερίου, Νήαρ Ηστ και Ολυμπιάδα Παπάγου(Β2 ΕΣΚΑ)


Φωτογραφία του χρήστη Κυψελιακός Α.Ο.Φωτογραφία του χρήστη ΑΠΣ Φιλιππος Περιστεριου.
Φωτογραφία του χρήστη Olympias Papagou.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 2ης αγ.: SPORTSOFFICERS -Μαριάννα


Κούρος-Κρόνος 66-61
Φίλιππος-ΜΕΝ Ιλίου 65-50
Αμιλλα-Αγ. Ανάργ. 78-72
Ολυμπιάδα-Γλ. Νερά 69-68
ΟΚΑM-Δάφνη 50-63
Κυψελιακός-Νικηφόρος 78-56
Πρωτέας-Νήαρ Ηστ 53-58

Οι σκόρερς

Φωτογραφία του Βαγγέλης Βούλγαρης.

ΟΚΑΜ 53
Δάφνη 60

Διαιτητές: Θεονάς, Κομιανός

Δεκάλεπτα: 15-11, 32-23, 49-43, 53-60.

ΟΚΑΜ (Χασιώτης, Μελάς): Καλούδας, Λαγουδάκης, Γιαννάκης 2, Τσίρος 4, Ατζαμόγλου 12 (1), Πλέστης 6, Κεσκινίδης 2, Παπαγιαννάκος 15, Παπακωνσταντίνου 9 (3), Χατζής, Μπαλόπητος 3, Μαργαρώνης.

ΔΑΦΝΗ (Καραμπάς): Πίνης, Καραγιάννης 18 (1), Γεωργακόπουλος 10, Αργυρίδης 3, Πασσάς 3 (1), Γεωργόπουλος 7 (1), Βαλές 5 (1), Γκόλιας 9 (2), Μανιατόπουλος, Χλέπος, Αποστολόπουλος 5 (1).

Κούρος 66
Κρόνος 61

Διαιτητές: Γιακείμη, Γιαννακόπουλος

Δεκάλεπτα: 18-15, 37-33, 52-47, 66-61.

ΚΟΥΡΟΣ (Σίμος): Τσόλας, Καπερώνης, Σπυρίδης 5 (1), Κατσίκης 2, Μπίρμπας 15, Αντωνίου 2, Γεωργαντάς 12 (3), Παξινός 19 (1), Κονδύλης, Ζεκάκος, Ψωμαδέρης 11, Αμπλιανίτης.

ΚΡΟΝΟΣ (Λιγνός): Χατζηδιάκος 4, Χατζόπουλος 5 (1), Πάσχος 5 (1), Τσουκαλάς, Γιαννακόπουλος 2, Ευθυμίου, Κόρμπος, Γιασαφάκης 5, Μακρυδάκης 16 (4), Κώσταρης Δ. 6 (1), Κώσταρης Β. 16, Γάκης 2.


Φίλιππος 65
ΜΕΝ Ιλίου 50

Διαιτητές: Ραχιώτης, Τούσης

Δεκάλεπτα: 21-14, 38-28, 50-42, 65-50.

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Αντωνόπουλος, Τσίτος): Μπότσας, Τσίμπερης 4, Παπαδόπουλος 22 (2), Γεωργιάδης 5, Ντάνας 10, Μητρόπουλος 7 (2), Κανελλόπουλος 7, Κατσαρός, Λιαπούρης, Παπαϊωάννου 1, Βεντούρης 6 (1), Ζεμπέρης 3 (1).

ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ (Γεωργαλάς, Κατσιώτης): Γραμμένος 4, Μουρτογιάννης, Αντωνόπουλος Α. Β. 9 (3), Καβούρης 9 (2), Καρυάτης, Φίλιος 1, Αντωνόπουλος Ι. Β. 4, Τριαντογιάννης 6, Κώτσιας, Τσερώνης 12, Μαντέλος, Καλαντωνέας 5.


Ολυμπιάδα 69
Γλ. Νερά 68

Διαιτητές: Σπυρόπουλος, Σκουλαρίκης

Δεκάλεπτα: 10-20, 35-39, 50-56, 69-68.

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ (Σγουρίτσας, Μπεζεριάνος): Μπακόπουλος Δ. 4, Ματζούνης 9, Ρουμπέας 9 (1), Λημνιός 1, Ζαχόπουλος 4, Κοτσολέτης 6 (2), Ανδρουλάκης 5 (1), Οικονόμου Ζ. 13 (1), Διόλατζης 2, Τηλιόπουλος 2, Μπακόπουλος Α. 14 (2).

ΓΛ. ΝΕΡΑ (Σκλαβούνος, Παπασιδέρης): Γάσπαρης 7 (1), Αγγέλης, Γαϊτανάκης 11 (1), Κατσαμπέκης 10, Νταούντ, Καρκανίδης, Σταφυλάς 5, Μεγαλοοικονόμου 3 (1), Καρακώστας 2, Σακελλαρίδης 10, Χανιώτης 20 (2)


Αμιλλα. 78
Αγ. Ανάργ. 72

Διαιτητές: Αντωνιάδης, Μαρτινάκος

Δεκάλεπτα: 26-19, 49-41, 66-56, 78-72.

ΑΜΙΛΛΑ (Μακρής): Μαρκομιχάλης 14 (2), Χύτας 8, Βαμβακάρης 2, Βλασερός 3, Μήλης 2, Καμπίτης, Τόλιος 11, Παριανόπουλος 12 (4), Σπηλιώτης 2, Βοσκάκης 6 (2), Αδράμης 18 (5).

ΑΓ. ΑΝΑΡΓ. (Σολωμός): Λαγός, Γκινούτσης 16 (2), Σφακιανάκης, Αθανασιάδης 4, Κουτσούμπας 5 (1), Γούνης, Ζήκας 9, Αθανασάκης 24, Αγγελογιαννάκης, Μπαμπάκος, Παπαηλιού 14 (2).


Κυψελιακός 78
Νικηφόρος 56

Διαιτητές: Στρέμπας, Καλογριάς

Δεκάλεπτα: 20-13, 41-30, 57-45, 78-56.

ΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ (Σγούρος, Αθανασόπουλος): Βουρδάνος, Τσέλο 2, Θάνος 22, Ράπτης, Σιλιτζήρης 16 (2), Καναβός 2, Χρόνης 19 (5), Ορλώφ 2, Κουτρούλης, Σπυρόπουλος 12 (2), Μπεμπέτσος, Παπαδημητράκης 3 (1).

ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ (Γρυλλιωνάκης): Κρητικός 7 (1), Μιχαηλίδης 2, Γεργεριτάκης 7, Ευαγγελάτος 2, Μαράτος, Οικονόμου 20 (4), Παπαναγόπουλος 3 (1), Κούρτζας 4 (1), Βαρνάβας 4, Κάππης 2, Μπουρβάνης 3, Ράπτης 2.



Πρωτέας 53
Νήαρ Ηστ 58

Διαιτητές: Ζακεστίδης, Χριστοδουλάκης

Δεκάλεπτα: 14-14, 25-25, 33-40, 53-58.

ΠΡΩΤΕΑΣ (Ζαφειράκης, Βασιλείου): Ανδριώτης 9 (2), Μέλλος 2, Αναγνώστου Κ., Σιράγας 8, Μαζαράκης, Νταγιάννης 7 (1), Γερασιμόπουλος, Πάτσιος 7, Δράκος, Ντάφλος 2, Αναγνώστου Η. 18, Λιάπης.

ΝΗΑΡ ΗΣΤ (Τουρλής): Νικολόης 12, Χατζηκωστής 9 (1), Θειακούλης, Πανταζής 5 (1), Σκέντζος, Βαρουκτσής, Μάγκος 10, Τσαντήλας, Δημητριάδης, Σαρακασίδης 16 (3), Ζαλώνης 4, Αντωνιάδης 2.



3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΗΜ/ΝΙΑΩΡΑΓΗΠΕΔΟΟΜΑΔΑ 1ΟΜΑΔΑ 2ΣΚΟΡ
ΠΕ19/10/201720:30ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ.ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ0 - 0
ΠΕ19/10/201721:00ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ.ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤΜΕΝ ΙΛΙΟΥ0 - 0
ΠΕ19/10/201721:00ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ.ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ.0 - 0
ΠΕ19/10/201721:00ΑΓ.ΙΕΡΟΘΕΟΥΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ0 - 0
ΠΕ19/10/201721:30ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣΑΟ ΔΑΦΝΗΣΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ0 - 0
ΠΕ19/10/201721:45ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝΚΥΨΕΛΙΑΚΟΣ ΑΟ0 - 0
ΠΕ19/10/201721:45ΓΕΡΑΚΑ ΚΛ.ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑΑΟ ΠΡΩΤΕΥΣ0 - 0

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου