ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΣΧΟΛΙΑ-ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ-ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΄Γ ΕΘΝΙΚΗΣ-ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΟ MAIL SPORTSOFFICERS@GMAIL.COM Ή ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK

Τετάρτη, 11 Οκτωβρίου 2017

Αήττητοι συνεχίζουν Πρωτέας Βούλας, Πανελευσινιακός και Πανιώνιος (A΄ Κορασίδων)

Φωτογραφία του χρήστη Α.Ε.Ο. Πρωτέας Βούλας.

Αήττητοι συνεχίζουν την κούρσα της Α΄ Κορασίδων Πρωτέας Βούλας, Πανελευσινιακός και Πανιώνιος οι οποίοι κυρίαρχησαν επί των αντιπάλων τους. ''Σεφτέ'' στις επιτυχίες έκαναν Κρόνος Αγ. Δημ., Ολυμπιακός και Δάφνη πανηγυρίζοντας το πρώτο ροζ φύλλο για την φετινή σεζόν. SPORTSOFFICERS -Μαριάννα
Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 2ης αγ.:

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. –ΑΟΝΑ 45-41
Διαιτητές : Μπιτέρνας , Πλαχούρας
Δεκάλεπτα : 12-15, 23-25, 32-35, 45-41
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. (Αργυρίου): Ψαθάκη 4, Πράππα, Χατζηβέρογλου 3, Τζανόγλου 7 (1), Χάλιου 2, Λυμπέρη 7 91), Καπαρέλου 4, Ξηνταβελώνη 2, Λυμπέρη Α 10, Μολτσανόβα, Φλόκα, Καλογρίδη 6.
ΑΟΝΑ (Γιαννακόπουλος, Μενέγας): Κουκουλιτάκη 5, Ξενιτοπούλου 4, Κάσουρα Θ 2, Κάσουρα Μ, Μενέγα 2, Κατσαρέα 18, Καζάνη 2, Καπετανοπούλου

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ.  65-34
Διαιτητές : Παπαγεωργίου , Ανδρεόπουλος
Δεκάλεπτα : 19-04 , 34-08 , 47-16 , 65-34 
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  ( Πέτρου  ) :  Τσεπελίκου 12,  Γουργιωτοπούλου 4,  Στοτσένη 5,  Πέππα 18 (2),  Ιωσηφίδη 4,  Μαργέτη 5,  Μαούγκα 2,  Πίνη ,  Λούκου 2,  Τσαλου 11,  Κοκκαλάρα,  Πόγκα 2  .
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ( Ζαρκαδούλας ) :  Μπάμπου,  Μπουρσούκη,  Ρήγα 2 ,  Γεωργακοπούλου 2,  Βώλου 17 (1),  Παπα 2,  Τσίρκα  4,  Μυκονιάτη ,  Ναύλερη ,  Κρητικοπούλου 1,  Στεφαν 4,  Τάραμα 2


ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 42-57
Διαιτητές : Κοτσώνης , Μελισσάρης
Δεκάλεπτα : 07-18, 15-29, 26-43, 42-57
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Ζότοβα , Λούντζη): Μιχαλοπούλου 2, Τζουνοπούλου 3, Πάγγου 6, Χασαπίδου 2, Μπαλωμένου , Παπαθεοδώρου 4, Παπακώστα 5(1) , Χαρούνι 14, Γιαννακοπούλου 2, Κονόμη 4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Κοπάτσκοβα ): Ολυμπίου 8, Γεωργουσοπούλου , Παντελή 19, Λάσκαρη 3, Παχνή 2, Τζαγκαροπούλου 11, Κλιντζιάν 2, Γεωργακοπούλου 2, Ισαακίδη 2, Φλάκα Ανδρονικίδου  2 , Γεροντίτη 6 

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 25-59
Διαιτητές : Γαρίνη , Νάκος 
Δεκάλεπτα : 03-12, 05-31, 13-43, 25-59 
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Οικονομόπουλος): Ευρυπιώτη 12, Μάντζιου 4, Καραγιαννίδη 4, Καλαντζή 2, Βοτζάκη 3, Γρηγοριάδη Κεφαλά Μακρή Ε. Μακρή Αλ., Μπάστα , Καραβίδα, Μουστάκα 
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (Τσοπανάκη): Κεκλίκογλου 4, Λιγνού 4, Ανδρικοπούλου 5, Σακελλαρίου 6 , Μωραίτη Λ. 9, Μπουντούρη 11(1) , Καβούνη 2, Αρμένη 6, Σιμιτζιδέλη 2, Μωραίτη Γ 4, Αποστόλου Νικολάκη


ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. 67-40  

Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Βελέντζας.

Δεκάλεπτα: 16-14, 37-24, 53-34, 67-40.

Κρόνος Αγ.Δημ. (Σταμούλης): Μπέκιου 9(1), Μποσγανά 33(1), Θεοφανίδη 4, Εγγελή 8, Ρούτση 2, Σιγούρου 3(1), Μυστικού 2, Τσούχλη 6(2), Τσούρτη, Ρετσίνα, Καρκακέλα, Τζανέτου.

Φάρος Κερ.( Παναγιωτόπουλος, Λειβάδης): Δρουμπούκη 6, Μποκούζη, Τζούρα 2, Ζαμπούνη 1, Ζαχαρίου, Καραπατάκη 5(1), Φερεντίνου, Σακελλαρίδου 1, Χατζηλεοντή 25(1).


ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 27-32




3, Α ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

14/10/17 20.15 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ
14/10/17 20.00 ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
14/10/17 17.00 ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
14/10/17 16.45 ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ-ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ
14/10/17 14.45 ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
14/10/17 13.00 ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου