ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΣΧΟΛΙΑ-ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ-ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΄Γ ΕΘΝΙΚΗΣ-ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΟ MAIL SPORTSOFFICERS@GMAIL.COM Ή ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΑΣ ΣΤΟ FACEBOOK

Σάββατο, 7 Οκτωβρίου 2017

''Καρδιοχτύπησε'' η Νέα Πέραμος (Γ΄ Ανδρών)


Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 1ης αγ.: SPORTSOFFICERS -Μαριάννα


ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. -ΕΝ.Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ  72-81
Διαιτητές : Μαίμου Χρόνης
Δεκάλεπτα : 20-17, 37-37, 55-61, 72-81
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. (Ακτσόγλου): Τσιριγωτάκης 14( 1) Στιβακτάκης 3, Φράγκος, Σταυρόπουλος 18(1) Σπανός 14(1) Δημόπουλος, Μαγγουρίδης 8, Μοδάκης 7 (1) Τσούμας, Παπαδημητρίου, Παπακωνσταντίνου 8(1), Ζέφι
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ  (Αράπης, Βαννού) : Καρράς 15, Ένεζλης, Θωμάς 6, Τουμπανιάρης 11, Κουλουριώτης 34(4), Μουστάκας, Ασημόπουλος, Τσέλιος 7(1), Λινάρδος 8, Σαμλί, Κόμπουλης, Μήτσος

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ 49-59 
Διαιτητές : Γαρίνη, Γερουλάνος 
Δεκάλεπτα : 11-11 22-26, 35-47, 49-59 
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος, Μπούτας): Τάγκας, Σταμπουλόπουλος Χρ. 8, Σωτηρόπουλος 2, Ρούσης, Μπακάλης 11, Βασδέκης 2, Καραϊσκάκης 2, Ευκαρπίδης 2, Σταυρακόπουλος, Κιφοκέρης 19, Παναγόπουλος 3(1) 
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Λουλουδάκης, Παππάς): Δερμιτζόγλου 4, Κορωνιός 11(1), Πετρόπουλος 4, Γλουτης 9(1), Γουβιάς 14, Χαλκιάς 7, Παπαϊωάνου 1, Ζαντιώτης, Σκουμης 7, Ανδριώτης 2, Γραικούσης


ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ –ΑΕ ΡΕΝΤΗ 68-53 
Δεκάλεπτα : 13-10, 31-19, 51-32, 68-53 
Διαιτητές : Φραγκιαδάκης Πέππας Δ.
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης): Χαραλαμπίδης 5, Δανασής , Τριανταφύλλου 11(2), Γιαννακής 2, Κόϊκας 12,  Βουρνάς 7 , Κοτρότσος 4, Παναγόπουλος 23(4), Δημητρόπουλος 2, Κοντοστέργιος 2, Δεδούσης , Κυριάκος 
ΑΕ ΡΕΝΤΗ (Σώχος) : Μιχαλόπουλος 4, Ρουσουνέλος 3(1) ,. Κωσνατντινίδης 3, Ρουμάνι 23(4) , Αντωνουσάκης 2, Μυλωνόπουλος , Σπυράκος 5, Κόκκορης 13(2) , Κοτσάνης , Αναγνωτσόπουλος , Κασιμάτης , Ηλιάδης 


ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 38-55 
Διαιτητές : Μέλης , Καρύκας 
Δεκάλεπτα : 07-24, 19-30 , 32-47 , 38-55 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Λαμπαδάριος) Μίζης 9 , Μαστορέλης , Αγρίμης Α, 8(1) , Μηνόγιαννης , Μπρούτσος , Αγρίμης Ε. 5, Τσιάκος 4, Γερανάς 2, Χριστακόπουλος , Αβραμάκης 5(1) Δανιάς 5(1) 
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλοες , γεωργάκης) Τζίτζης 2, Δογρανλής 7 , Σαραντίδης 2, Μιχαλόπουλος 2, Βαρβατάκος 13(1) , Βήχος 2, Ντάβος 16(4), Συρίγος 6 Μακαρατζής 4, Χρήστου 1, Θεοφιλίδης 


ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ –ΑΜΦΙΑΛΗ 55-43
Διαιτητές Μαυρέλης Τζίμης 
Δεκάλεπτα : 5-5 ,22-13, 31-31, 55-43
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν Αμπατζής): Μπακούρος , Ασημακόπουλος 5(1) Ρουμελιώτης 9(1) Τσάβαλος 3 , Γεωργιάδης , Ζώτος 4, Αλεξιάς 3, Σολάκης 5, Αλλά 7 , Μελκονιάν 19
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Καλυβιανάκης Λαρόζας): Σολδάτος 1, Κάσος , Μπέλος , Παναγιωτόπουλος 5(1) Γεωργακίου , Αρβανίτης 11(2) Μακρινός 9, Ασημομύτης , Ζάρος , Μπγιαλάς 11, Κουτσοβέρης 1, Καλπάκος 



ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ –ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 68-63
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Παπασάββας) : Τόμπρος Χ, Ναννος 6, Δουνιας Κ 7, Λεμπέσης Γ, Ράπτης 6, Καμπούρογλου 5, Νικολούσιος 14, Τόμπρος Α 8, Χαραλαμπίδης 13, Λεμπέσης Δ 5, Δουνιάς Ε 4.
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας) :Χατήρας 7, Νικολούσος 2, Τσολαρίδης 2, Αγγελίδης 8, Βήχος, Παπαδόπουλος 24, Φάββας 7, Αθανασόπουλος 1, Μαγγανάς 10, Χατζηκωνσταντίνου, Κορκίδης, Μαραγκίδης 2.


HΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΑΡΗ  71-56

Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας , Αρφαρά 
Δεκάλεπτα : 18-09, 32-18, 49-29, 71-56
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Γκόρος Καρατράντος) : Κοζομπόλης 4, Κουτρόπουλος 8(1) , Πηλιούνης 22, Παπαδάτος 8(2), Φειδάς , Αρβανιτάκης 8(1) , Κοτζαγεωργίου , Διακουμάκος 5(1) , Σταχίκας 9(1) , Κουνενής 2, Κουζινόγλου 4

ΒΑΡΗ (Βρεττός) : Χριστοφής 18(4), Ανεμοδουράς 2, Μουργκέλης , Αγαπιώτης 10, Κατσάκος 2, Φουντούλης 4, Κατσιούλης 1, Παπαματθαίου 3 , Παπαδάτος 4, Ιορδανίδης 1, Παπαθέος , Βαρβαρίγος 11(1) 


2, Γ ΑΝΔΡΩΝ


13/10/17 21.00 ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ

13/10/17 20.30 1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ

13/10/17 22.00 ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ

13/10/17 21.30 ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ

13/10/17 21.30 ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.ΠΑΠΑΔ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ-ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

13/10/17 21.30 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ

13/10/17 22.00 ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ


1, Γ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΝΑ

Position
Logo
Team
Points
Played Games
Wins
Losses
Zeroing
Points For
Points Against
Points Difference
P2 = PTS BETWEEN TIED TEAMS
D2 = PTS FACTOR BETWEEN TIED TEAMS
D3 = PTS FACTOR IN ALL GAMES
Places up-down
PosTeamPtsPGWLZPF:PA+/-P2D2D3
1ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ211055:38171,4473
2ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ211068:53151,2830
3ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ211055:43121,2791
4ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ211071:56151,2679
5ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ211059:49101,2041
6ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ211081:7291,1250
7ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ211068:6351,0793
8ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ110163:68-50,9265
9ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ110172:81-90,8889
10ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ110149:59-100,8305
11ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»110156:71-150,7887
12ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ110143:55-120,7818
13ΑΕ ΡΕΝΤΗ110153:68-150,7794
14ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ110138:55-170,6909

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου